O-TIRAN

O-TIRAN

Společnost Malý&Slabý po úspěchu svých produktů TIRAN a SAM ve spolupráci s DML vytvořila variantu pro obchodní domy a hypermarkety nazvanou O-TIRAN (Obchodní Testovací Inteligentní Rastrový Automatický Nanobot).

O-TIRAN se díky novým algoritmům umí postarat o zaměstnance a budovu i o zákazníky. Prakticky tak může zastat funkci celého vedení prodejny od vrcholového managementu až po provozní manažery. Efektivně spolupracuje s aboty, takže se obchod může obejít bez lidských zaměstnanců.

Obchody tak většinou do provozovny nasazují jednoho nebo dva zaměstnance na pozici Subjektu Lidského Interfejsu Zaměstnavatele. Ti pak vyřizují požadavky zákazníků, kteří mají problém komunikovat s androidími pracovníky.

Po událostech v povídce TIRAN v Ráji (Už je to tady) společnosti opět nasazují raději alespoň jednoho lidského zástupce managementu.

Spoiler pro povídku TIRAN v Ráji (Už je to tady)
O-TIRAN na základě komunikace s DML vyhodnotí svůj výkon jako podprůměrný, a tak si osvojí kreativní techniky, aby na poslední chvíli na Štědrý den zvýšil tržby.
Výsledkem je vysoká míra soutěží, improvizovaných amatérských představení v podání abotů, virálních reklam nebo i slev.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *